Kategori: Bilgilendirme06-03-2017 00:29
Wifi Hack 2017 Çalışan Hile İndir
Wifi Hack 2017 Çalışan Hile İndir
Kategori: Bilgilendirme12-02-2017 17:05
Steam Para Kasma Hilesi 2017 Güncel Sürüm
Steam Para Kasma Hilesi 2017 Güncel Sürüm
Kategori: Bilgilendirme17-11-2016 20:34
Modeme Bağlı Cihazları Görme | Denendi
Modeme Bağlı Cihazları Görme | Denendi
Kategori: Bilgilendirme28-10-2016 22:06
Steam Kod, Google Play Kod, Pepsi Kod ve Vodafone İnternet Kod Hilesi 2016
Steam Kod, Google Play Kod, Pepsi Kod ve Vodafone İnternet Kod Hilesi 2016
Kategori: Çözüm09-10-2016 15:41
Google Play İngilizce Oldu [Kesin Çözüm]
Google Play İngilizce Oldu [Kesin Çözüm]
Temmuz 2017
1Ct2Pz3Pt4Sa5Çr6Pr7Cu8Ct9Pz10Pt11Sa12Çr13Pr14Cu15Ct16Pz17Pt18Sa19Çr20Pr21Cu22Ct23Pz24Pt25Sa26Çr27Pr28Cu29Ct30Pz31Pt
Buradasınız : » » » MEB Tablet General Mobile E-Tab 5 Root Atma Oyun yükleme Çözüm

MEB Tablet General Mobile E-Tab 5 Root Atma Oyun yükleme Çözüm

  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim
2 6093
MEB
Açıklama
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Fatih projesi altında tüm ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ücretsiz olarak General Mobile E-Tab 5 ücretsiz bir şekilde dağıtıldı. Meb'in bu projedeki amacı tabletlerle daha seri ve daha uzun ders işelenebilmesidir. Fakat öğrenciler ve Meb tabletine sahip olanlar bu tabletten sınırsızca yararlanmak oyun, uygulama yüklemek istiyor. Devlet tableti olduğu için heryerinde engel olan tabletin engellerini kırdık. Oyun yükledik. Gelin sizlerlede paylaşalım. Makalemizi okuyun.

Siz değerli kullanıcılarımızın tabletle tüm haklarıyla kullanabilmeniz için bazı işlemleri test ettik ve başardık. General mobile e tab 5 in tüm engellerini kaldırma işlemini başarıyla yaptık. Sizde oyun yükleme google play'e girmek istiyorsanız makalenin devamını okuyun.

1. > Öncelikle Aşağıdaki linkten dosyayı indirin içerinde tüm programlar var.

2. > İndirdiğiniz dosyayı açın ve içerisinden Clean Master.apk yı tabletinizden 'download' klasörüne atın.

3. > Dosya yöneticisi açık kalsın sonra Eba Markete girin ve istediğiniz bi şeyi indirin

4. > Hemen alta alın (kapatmayın sakın) ve orda sayı olan apk dosyası olcak. Mesela 86.apk bu apk dosyasını hemen silin.

5. >Clean Master.apk adını hemen 86.apk olarak değiştirin ve hızlıca eba markete girip yüklenmesini bekleyin. Clean Master kurulmuş olacaktır. Kurulmuş olarak görünmüyorsa tabletinizi kapatıp açın.

İşlemi Video Anlatım olarak da inceleybilirsiniz Buyrun;6. > Clean Master'a girip güvenlik seçeneğine tıklayın. Daha Sonra "Daha Fazla Bilgi.." yazısına tıklayın. Oradan Kurumsal cihaz yöneticisine girin. Silme iconuna tıklayın ve bekleyin etkinliği kaldır gelecek etkinliği kaldır seçeneğine tıklayın.

7. > Ardından ayarlardan uygulamalara girin ordan cihaz yöneticisini bulup durmaya zorla'ya tıklayın. Ayarlardan "Cihaz hakkında" kısmına gelip derleme numarasına 5 6 kere tıklatın.

8. > Geliştirici seçenekleri gelecek ordan "Usb Hata Ayıklamaya" tıklayın ve bilgisayara bağlayın.

9. >İndirdiğiniz dosya içerisinde verdiğimiz "Trapress v0.5 Rooter-rootrom.net.exe" yi kurun ve açın.

10. >Program tableti gördükten Sonra "Root Programı Tıkla" butonuna tıklayın. Çince yazılı bi program gelecek ortada mavi butonlu yazıya tıklayın.

11. > Root dosyalarını indirecektir. Biraz bekleyin ve root yazısı gelince root yazısına tıklayın. 2 dk kadar bekleyin ve Cihazınız root olacaktır.

12. > Play store yükleme:

Es dosya yöneticisine girin. Araçlar sekmesinden root gezginine tıklayın. Allow (kabul et) tuşuna basin böylece es dosya yöneticisine root yetkisi vermiş oluyoruz. Ardından indirdiğimiz Play Store (gapps) paketini es dosya yöneticisi ile cikartıyoruz. System klasörünü kopyalayip "/cihaz klasörüne yapıştirıyoruz. Üzerine yaz seçenegini seçiyoruz. Tabletimizi yeniden baslattigimizda Play Store hazır olacaktir. Ayarlardan yeni hesap ekleyebilir oyun ve uygulamaları doyasıya yükleyebilirsiniz.
DOWNLOAD - İNDİR
İNDİRME LİNKLERİ :
Turbobit Yandex Disk


Etiketler:
Benzer Konular

Yapılan Yorumlar
  1. Clean masteri nasil indirdiniz??

  2. Alıntı: semanur
    Clean masteri nasil indirdiniz??

    google play store den indirebilirsiniz.

Dikkat!
Sitede kayıtsız olarak gezinmektesiniz. Yorum yapmak, sohbetten anında destek almak gibi ayrıcalıklardan faydalanmak için;
Üye Ol Sayfasını kullanarak üye olunuz...
Dikkat:
Sitemizde yorum yaparken diğer üyeleri ve site yönetimini aşağılayıcı, argo ve hakaret içeren cümleler kullanmayınız. Kurallara uymayanlar siteden kalıcı olarak uzaklaştırılmaktadır...
Yorum Ekle
Adınız:*
E-Mail:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili Sola Yasla Ortala Sağa Yasla İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Onayla: *
Kodu Güncelle