Kategori: Bilgilendirme17-11-2016 20:34
Modeme Bağlı Cihazları Görme | Denendi
Modeme Bağlı Cihazları Görme | Denendi
Kategori: Bilgilendirme28-10-2016 22:06
Steam Kod, Google Play Kod, Pepsi Kod ve Vodafone İnternet Kod Hilesi 2016
Steam Kod, Google Play Kod, Pepsi Kod ve Vodafone İnternet Kod Hilesi 2016
Kategori: Çözüm09-10-2016 15:41
Google Play İngilizce Oldu [Kesin Çözüm]
Google Play İngilizce Oldu [Kesin Çözüm]
Kategori: Bilgilendirme30-08-2016 14:42
Android İzin Sistemi Bilgilendirme
Android İzin Sistemi Bilgilendirme
Kategori: Piranha05-08-2016 00:08
Piranha Zen Lite-Kat Rom
Piranha Zen Lite-Kat Rom
Ocak 2017
1Pz2Pt3Sa4Çr5Pr6Cu7Ct8Pz9Pt10Sa11Çr12Pr13Cu14Ct15Pz16Pt17Sa18Çr19Pr20Cu21Ct22Pz23Pt24Sa25Çr26Pr27Cu28Ct29Pz30Pt31Sa
Buradasınız : » » » Samsung S3 Mini Root Atma (CWM Recovery Yükleme)

Samsung S3 Mini Root Atma (CWM Recovery Yükleme)

  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim
2 3374
Kategori: Root / Samsung Root Yazar: Kurtgöz
Samsung
Açıklama
Samsung S3 mini donma kasma ve bazı izinler için root ve rom gerekir. Bunlar telefonunuzun donmasını, kasmasını, işlemleri kısıtlamasını ortadan kaldırmak amaçlı amaçlıdır. Şimdi sizlere Samsung Galaxy S3 Mini android cihazının nasıl Root atılabildiğini anlatacağız.

Öncelikle Adımları Doğru bir şekilde ilerleyiniz. Aksi Taktirde cihazınızda olumsuz giden durumlarda Sitemiz Kesinlikle Sorumlu Değildir.

1.> Öncelikle cihazınızın en az %50 şarjının olması gerekmektedir. Ardından cihazınızın bilgisayara bağlamanızı sağlayacak bir usb kablo gerekmektedir.

2.> Aşagıda bulunan Root paketini indirin. Root yazan rar dosasını açın ve bir klasöre atın. Ardından Odin programını bilgisayarınıza kurun.

3.>Cihazınızı kapatın ve sonrasında 'Download Modu'na getirin. Galaxy S3 Mini'yi Download Modu'na getirmek için Açma Kapama + Home (Menü) + Ses kısma tuşlarına aynı anda uzunca basın. Karşınızda çıkan ekran üzerinde ''ses açma'' ve ''ses kısma'' tuşları ile seçenekler arasında ilerleyebilir ve de ''açma-kapama'' tuşu ile seçim yapabilirsiniz. Daha Sonra telefonunuzu usb kablo ile bilgisayarınıza bağlayın.

4.> Telefonunuz bilgisayara bağlı iken odin programını açın. Odin telefonunuzu bir kaç saniye içerisinde tanıyacaktır. Tanıdığında ID:COM kısmı açık mavi renkte olacaktır. ID:COM mavi olduktan sonra PDA butonuna basarak pakette bulunan I8190XXALK6_I8190XEFALK1_HOME_ROOTED.tar adlı dosyayı seçin.

Samsung S3 Mini Root Atma (CWM Recovery Yükleme)
Samsung S3 Mini Root Atma (CWM Recovery Yükleme)

4.> Start tuşuna basarak Samsung galaxy Root atma işemini başlatıyoruz. İşlem bittiğinde aşagıdaki görüntüyü alacaksınız.

Samsung S3 Mini Root Atma (CWM Recovery Yükleme)

5.> Rootlama işlemi bittikten sonra telefonunuz kendiliğinden yeniden başlamazsa 'Download Modu'nda Restartlayın. Cihazınızda yeni bir uygulama olacaktır. "SuperSu". Rootlama İşlemi bitmiştir.

Eger Download Modunu Açamayan varsa:


Rootlamadan önce pakette bulunan ID:COM mavi olduktan sonra PDA butonuna basarak pakette bulunan recovery-clockwork-touch-6.0.2.7-golden.tar adlı dosyayı seçin. ve yukarıdaki gibi telefonunuzu kapatın Açma Kapama + Home (Menü) + Ses kısma tuşlarına aynı anda uzunca basın. Odin Programında dosya seçili zaten. Root Atar gibi yükleyin. Yükleme işlemi bittikten sonra Root atabilirsiniz.

Not: Telefonunuzda CWM Recovery Yüklü ise Download kısmını yapmayın.
DOWNLOAD - İNDİR
İNDİRME LİNKLERİ :
Turbobit Mega


Etiketler:
Benzer Konular

Yapılan Yorumlar
  1. I samsung s3 and i rooted it with search4roots rooting tool. Which perfect tool for my phone. Because it's safe and easy to install.

  2. Alıntı: Ben stiller
    I samsung s3 and i rooted it with search4roots rooting tool. Which perfect tool for my phone. Because it's safe and easy to install.

    Thank you for your advice .

Dikkat!
Sitede kayıtsız olarak gezinmektesiniz. Yorum yapmak, sohbetten anında destek almak gibi ayrıcalıklardan faydalanmak için;
Üye Ol Sayfasını kullanarak üye olunuz...
Dikkat:
Sitemizde yorum yaparken diğer üyeleri ve site yönetimini aşağılayıcı, argo ve hakaret içeren cümleler kullanmayınız. Kurallara uymayanlar siteden kalıcı olarak uzaklaştırılmaktadır...
Yorum Ekle
Adınız:*
E-Mail:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili Sola Yasla Ortala Sağa Yasla İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Onayla: *
Kodu Güncelle